intro
Zakres usług

Centrum Stomatologiczne Makrodent – stomatologia dziecięca

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Nic nie daje nam większej satysfakcji niż uśmiech malucha przed i po wizycie u pani/pana stomatologa dziecięcego. Stosując znieczulające żele stomatologiczne o różnych smakach i poprzez delikatne podejście do każdego małego pacjenta dbamy o to, aby KAŻDA wizyta była przyjemna i kojarzyła się dziecku jedynie z miłą opowiastką o krasnoludkach w ząbkach, czy też z nagrodą jaką otrzymał na pożegnanie. Dzieci chętniej wracają do naszego gabinetu stomatologicznego w Warszawie na Ursynowie oraz Nowej Iwicznej – Mysiadle. Współpraca z rodzicem i zaangażowanie w przygotowanie dziecka do pierwszej wizyty związanej z ‘wierceniem’ procentują tym, że rosną mali pacjenci bez stresu, który niejednemu z nas rodziców spędzał sen z powiek przed laty.

Oprócz leczenia stawiamy duży nacisk na profilaktykę (wczesne lakowanie zębów i fluoryzację w okresie rozwojowym zwłaszcza), która przynosi niesamowite efekty. Motywacja, świadomość i dbanie o zęby od najmłodszych lat procentują brakiem próchnicy, wieloma takimi przypadkami możemy się pochwalić, gdy wychowankowie naszych stomatologów po latach pojawiają się jedynie na regularne przeglądy bez konieczności interwencji wiertła.

Szeroka gama kolorowych wypełnień dla dzieci pozwala na radosne urozmaicenie wizyty u dentysty w postaci wyboru koloru i obejrzenia gotowego wypełnienia w lusterku. Zaś po wyleczeniu wszystkich ząbków maluch otrzymuje DYPLOM z wizerunkiem myszki Elinki widniejącej na pastach dla dzieci firmy Elmex, której produkty zalecamy.

Oferta specjalna

PROMOCJA

20%  ZNIŻKI
NA WYBIELANIE ZĘBÓW

promocja ważna w gabinecie
w Warszawie, ul. Na Uboczu 2,
w terminie do 31.12.2012

PROMOCJA

20%  ZNIŻKI
NA WYBIELANIE ZĘBÓW

promocja ważna w gabinecie
w Warszawie, ul. Na Uboczu 2,
w terminie do 31.12.2012

Zapraszamy do naszych gabinetów

Warszawa, Ursynów, ul. Na Uboczu 2

tel.: 22 649-77-55

       22 649-55-77

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 9-14

wtorek: 9-20

środa, czwartek, piątek: 15-20

 

 

mapa

Mysiadło/Nowa Iwiczna, ul. Graniczna 39

tel.: 22 711-00-22

       22 711-00-88

tel.: 535-959-069

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 9-20

sobota: 10-14

mapa

Copyright @ 2015 Centrum Medyczne MAKRODENT

Jesteśmy na Google+
Google+